بازدید جناب دکتر مکی آبادی فرماندارویژه شهرستان سیرجان از بخش پاریز

فرماندار در بازدید از بخش پاریز

   

 

 

سه شنبه, 07 اردیبهشت 1395 ساعت 12:40

بازدید از بخش پاریز با هدف دیدار با مردم و بررسی حل مشکلات آنان روز دوشنبه با حضور فرماندار ویژه سیرجان و جمعی از روسای ادارات شهرستان انجام شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه سیرجان در این بازدید فرماندار از نزدیک با مردم روستاهای بخش پاریز دیدار کرد ؛ و از نزدیک با مشکلات  آنان روبه روشد . شهردار هما شهر در صحبت های خود به مشکلات زیر گذر هماشهر ، تعریض بلوار اصلی ، اراضی ملی و زمین های ده قاضی اشاره کرد .

آب شرب و بیکاری جوانان منطقه  و حفظ و صیانت از کاروانسرای هماشهر از دیگر موارد مطرح شده در این بازدید بود. راه اندازی درمانگاه هماشهر نیز از جمله مواردی بود که رییس شورای شهر هماشهر به آن اشاره کرد.

فرماندار با اشاره به کمبود اعتباری که وجود دارد گفت : علی رغم این کمبود اعتبار کارهای خوبی در هماشهر و روستاهای آن انجام شده است و مسئولین باید به فکر رفع مشکلات مردم این منطقه باشند . وی در ادامه افزود : بحث بیکاری جوانان دغدغه اصلی ماست . باید جوانان تخصص بیاموزند و خود را در زمینه های مختلف توانا کنند تا نیازی به تامین نیرو  از خارج از شهرستان و استان نباشد .

منصور مکی آبادی در این جلسه به رفع مشکلات اراضی منطقه هماشهر و ده قاضی رسیدگی کرد.

همچنین در ادامه توقف کوتاهی در مجموعه خیریه امیر المومنین کران. علاوه بر جناب مهندس صادقیان  فتحعلی ستوده نیا کرانی دهیار کران به بیان مشکلات مردم از قبیل آّب شرب  خط واحد (اتوبوس) وضعیت نامناسب مدارک ساخت وساز  و بررسی مجدد طرح هادی پرداختند.

در قسمت بعدی این بازدید ، ورودی روستای گستوئیه به دست فرماندار سیرجان افتتاح شد . این ورودی به متراژ 10 هزار متر مربع و با استفاده از قیر رایگان آسفالت شده و قابل استفاده است . یکی از مشکلات گستوئیه که به آن پرداخته شد سوله ورزشی این روستا ست که 90% آن آماده است و مابقی در انتظار تایید اعتبار می باشد .

بحث شهرک جوانان گستوئیه و نبود یک مجموعه صنعتی هم از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد . فرماندار ویژه سیرجان و هیات همراه پس از بازدید از روستاهای شوق و نوغند در گلزار شهدای پاریز حاضر شده و پس از قرائت فاتحه برمزار شهید الله دادی نماز جماعت را در مسجد پاریز برگزار کردند .

دیدار با عموم مردم پاریز ، بخش پایانی بازدید یک روزه فرماندار از بخش پاریز بود . فرماندار و هیات همراه در این دیدار با مشکلات مردم پاریز از جمله نبود خط تلفن  و اینترنت ، بحث کارخانه تغلیظ و سهم پاریز از آلودگی کارخانه مس ، فاضلاب پاریز ، بیکاری جوانان آشنا شده و به بررسی راهکارهایی برای رفع این مشکلات پرداختند

0
-2
2